İptal-İade Koşulları

 

Sipariş oluşturduktan sonra, siparişiniz kargoya teslim edilmeden iptal talebi oluşturabilirsiniz,

İptal edilen siparişler için ödeme bilgileri kontrol edildikten sonra muhasebe birimimiz tarafında 3 iş günü içerisinde ücret iadesi yapılacaktır.

İade Koşulları

Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde Dermokatalog.com’a başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz.

Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünlerin kargo ücreti tarafınıza ait olacaktır. Konuyla ilgili  WhatsApp 0544 808 35 71 iletişim numaramız üzerinden iletişim sağlamanız gerekmektedir.

Ücretsiz kargo şartlarında satın alınan ürünlerden bir ya da bir kaç adedinin iade edilmesi talep edildiğinde, iade edilecek ürünlerin bedellerinin toplamı ilk siparişteki toplam sipariş bedelinden düşüldüğünde kalan tutar ücretsiz kargo tutarından aşağıda kaldığında; sipariş, kargo ücretli olarak değerlendirilir ve iade edilecek tutardan kargo bedeli tahsil edilerek / düşülerek ücret iadesi gerçekleştirilir.  

İade Talepleri kısmından onay alınmamış hiçbir ürün müşteri tarafından firmamıza direk kargolanmış ve diğer şartlar ( fatura iadesi, ürünün eksiksiz ve doğru kargolanma koşulları vb.) yerine getirilse de kabul edilmeyecektir.

İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekir.

İstemeden yanlış ürün aldıkları için, değişim yapmak isteyen ya da aldıkları ürünü bir başka ürünle değiştirmek isteyen müşterilerimiz ,”Cayma Hakkı” kapsamında olmadan iade ettikleri ürünü hasarsız olarak , ambalajı ve faturası ile kargo masrafını üstlenmeyi kabul ederek adresimize, anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile gönderebilirler.

Anlaşmalı olmadığımız kargo firmalarından gönderilen paketler teslim alınmayacaktır.

Satın alınan ürünlerin “Cayma Hakkı” dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan iç ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız, kullanılmamış ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir.

Cayma hakkı kullanılamayacak ürünler şunlardır:

Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler,

Tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler

Alıcı tarafından ambalajı açıldığı takdirde iade edilmesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler, 

Teslim edildikten sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler,

Makyaj Malzemeleri

Dermokatalog.com @ 2021.