DermoKatalog.com

Türkiye’nin önde gelen e-ticaret firmaları ile başladığı sanal market faaliyetlerine siz değerli müşterilerinin duyduğu güven ve esirgemediği destek ile artık kendi e-ticaret sitesinde hizmet vermeye başlamış bulunmaktadır.

Bugüne kadar ki ticaretinde kaliteden asla taviz vermeyen , resmi ithalatçı, distribütör, ecza depoları, eczaneler ve üreticiler ile doğrudan çalışan firmamız satışını yaptığı tüm ürünlerin bayisi ve/veya doğrudan tedarikçisi konumunda olup yüksek miktarlı alım imkanlarındaki fiyat avantajlarını siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktadır.

Sitemiz üzerinden satışa sunulan ürünler üretici ve ithalatçı firma garantisinde olup %100 orijinal ürünlerdir.

Önceliği müşteri memnuniyeti olan firmamız, e-ticarette duyulan güven kaygısını ortadan kaldırmak adına hiçbir yatırımdan çekinmemiş, yazılım, ödeme sistemleri ile kargo aşamalarının tamamında Türkiye’nin önde gelen firmaları ile işbirliğine girerek eğitimli ve uzman personel kadrosuyla hizmet vermenin gayreti içinde olmuştur.

Siber güvenlik uzmanları danışmanlığında sizlere daha güvenilir hizmet sağlamak amacıyla 7/24 esasına göre çalışmaktadır.

Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli alışverişler dileriz.

Dermo Katalog @ 2021.